Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ у Сквирському ліцеї

Дата: 22.11.2023 21:33

6 жовтня, у Сквирському академічному ліцеї пройшла під білим кольором – так діти символізували мир в Україні. Білий – колір миру, милосердя, чистоти, захисту, добра. Учні та учениці разом із вчителями вирізали голубів миру, писали на них єдине бажання «Я бажаю нашій країні ПЕРЕМОГИ! Хай буде МИР у всьому світі!» Наприкінці дня за допомогою джур рою "Патріоти" було проведено квест «Козацькому роду – нема переводу! Незламні йдуть до перемоги!», на якому діти пройшли шлях незламних: розгадували ребуси, вікторину з історії козацтва, продовжували прислів’я, брали участь у конкурсах та змаганнях, «Хто сильніший, спритніший та кмітливіший?» Квест закінчився нагородженням класних колективів грамотами та частуванням козацькою кашею.

Ми вдячні нашим захисникам та захисницям за захист, за можливість навчатися, жити! Добро обов’язково переможе!

Слава Україні!

Героям Слава!