Всесвітній день перелітних птахів

Дата: 22.11.2023 21:23

У другу суботу жовтня (14 жовтня) за підтримки Програми ООН з навколишнього середовища проводиться Всесвітній день перелітних птахів. Це щорічна інформаційна кампанія, в якій наголошується на необхідності збереження

перелітних птахів та місць їх проживання.

Птахи - невід'ємна частина нашого життя.

Скільки комах і личинок знищують вони за літо - не злічити! Працюють - не покладаючи крил.

Учні 1 класу Шамраївського НВК  (класний керівник Ліщенко-ГребінникА.О.) теж вирішили не залишатись байдужими до наших пернатих друзів. Вони дізнались багато цікавого з життя птахів, про їхню поведінку і спосіб життя, роль і місце в природі, значення в житті людини.

Цей захід допоможе дітям бути більш спостережливими, уважними до маленьких крилатих друзів, викликатиме бажання допомогти їм узимку.