Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ у Сквирському ліцеї

Дата: 22.11.2023 20:56

Третій день кольорового тижня вдячності ЗСУ – це зелений (хакі) колір, що означає «Незламні воїни». Символ твердості та мужності. Колір надії та віри. Саме такі риси притаманні нашим захисникам. Учні початкових класів Сквирського академічного ліцею у цей день створили банку побажань і на долоньках писали риси характеру героїв. На ранкових зустрічах з’ясовували, що зелений колір асоціюється із весною, природою, оновленням, спокоєм, новим життям. Склали асоціативний кущ притаманних рис характеру наших захисників. Учні малювали та писали листи вдячності воїнам ЗСУ, які бережуть нас, виконували руханку. Діти разом з батьками плели москітну сітку та виготовили обереги захисникам, які були передані волонтерці Наталії Харчук.

«Зелений день» пройшов цікаво та емоційно!

Віримо в ЗСУ! Віримо в ПЕРЕМОГУ!