Тиждень мистецтва в ліцеї "Перспектива"

Дата: 17.11.2023 17:24

Творчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину з перших хвилин її земного буття, хвилює і бентежить людську душу , намагається запалити бажанням до творення чогось нового. З 09 по 11 жовтня в академічному ліцеї "Перспектива" з метою сприяння розвитку творчості здобувачів освіти, пошуку обдарованих дітей, стимулювання активної творчої праці було організовано виставку творчих робіт учнів та вчителів "Світ моїх захоплень". Виставка представляла надзвичайно яскраві, цікаві та неповторні роботи. Учасники продемонстрували невичерпну фантазію, оригінальність. Діти із захопленням слухали екскурсоводів, розглядали речі, розпитували та отримували позитивні емоції.

Після виставки у ліцеї проходитимуть майстер-класи по бісероплетінню, малюванню, в'язанню.