Діти – наше майбутнє, квіти життя, світла й тепла

Дата: 17.11.2023 13:24

04 жовтня 2023 року другого дня Кольорового тижня віримо в ЗСУ домінував жовтий колір. Жовтий традиційно вважається кольором енергії, тепла, добра, багатства, оптимізму, успіху. Це колір сонця, соняшника, кульбабки, лимона, герба й прапора України… День присвячений дітям, бо діти – наше майбутнє, квіти життя, світла й тепла. Протягом цього дня з учнями початкових класів були проведені активності: учні створювали колажі «Україна бажає миру», «Мир для дітей всієї планети», «Дитинство – це…», «Діти України за мир»; ранкова зустріч «Щасливе дитинство», де діти виготовляли проєкт «Кожній дитині щасливе дитинство»; створювали з долоньок сонечко; переглядали мультфільми про добро, дружбу; писали на долоньках подяки захисникам за тихе й спокійне сьогодення. З природних матеріалів створили квітку соняшника, яка стала символом пам’яті загиблих військових ЗСУ на півдні та південному сході України.

Усі діти нашого ліцею прагнуть жити кольорово, натхненно, щодня пізнавати нове у мирній Україні. Вони вірять, що наші захисники й захисниці позбавлять українців від чорно-білих днів та зроблять їх барвистими. Кожен день у всіх українців буде сонячним, навіть коли сонечко сховається за хмарами.

Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу!