Фізкультурно-оздоровчі заходи в ЗДО

Дата: 17.11.2023 11:27

01 листопада 2023 року у Сквирському ЗДО №6 «Ромашка» з метою формування у дітей дошкільного віку потреби у щоденних заняттях фізичними вправами, дбайливого ставлення до свого  організму, розвитку фізичних якостей, оптимізації рухової підготовленості та оздоровлення малят проведено День здоров’я.

День здоров’я – це день відпочинку, день ігор, день розваг. Тому для дошкільнят педагоги закладу підготували цікаві заходи: фізкультурні заняття,  естафети, пальчикові вправи, рухливі та українські народні ігри. Діти виконували валеологічні завдання та проводили дослідницьку діяльність.       Проведена робота сприяла прояву в дітей активності, самостійності, ініціативності та творчості в різних видах рухової діяльності. Діти отримали позитивні емоції та заряд бадьорості.