День Святого Миколая у "Калинці"

Дата: 19.12.2020 17:15

18 грудня в садку пройшло свято, присвячене Дню Святого Миколая - покровителя всіх мандрівників і дітей. За народними повір’ями, саме в цей день Святий Миколай щороку ходить по домівкам та обдаровує кожну дитину.  Якщо ж в переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, то Святий Миколай його обов'язково виконає.

Через поле, через гай  йде до діток Миколай.

У білесенькій торбинці він усім несе гостинці.

То ж бринить від щастя край — тут ступає Миколай.

М.Пономаренко

До цього дня вихователі прикрасили святково групи, тож на малят чекала в садочку справжня казка - сюрприз: сніжинки, гірлянди, різнокольорові кульки, прикрашені новорічні красуні - ялинки. Дітки радо співали  пісень, розповідали віршики про зиму. А  наприкінці в кожну групу прийшов і сам Святий Миколай, щоб привітати усіх малят і дорослих із святом.   Чудові подарунки, солодощі та веселий настрій отримали діти від свята. А дорослим він побажав усього найкращого – здоров’я, щастя та благополуччя, миру та добра у кожній хаті.  Тож  день у садочку пройшов весело та радісно. Всі очікують на новорічні свята біля ялинки!

Святий отче, Миколай!
Мою хату не минай!