Барвінкова, веселкова, найдорожча рідна мова

Дата: 08.11.2023 22:06

27 жовтня з нагоди Дня української писемності та мови у Сквирському ЗДО №6 «Ромашка» з метою формування у дітей бажання спілкуватися рідною мовою, виховання любові до краси і гармонії рідного слова, до національних традицій, народної мудрості вихователь старшої групи «Краплинки» Ірина Поліщук  провела тематичне заняття «Барвінкова, веселкова, найдорожча рідна мова».

Педагог звернула увагу дошкільнят на те, що наша мова є не тільки інструментом спілкування, але й втіленням нашої культури, історії та духу.  Без мови  не може існувати ні народ, ні Україна. Цікавими для малят були ігри «Поясни значення», «Підбери слово», «Намисто я складаю, рідну мову я вивчаю». Діти слухали вірші Т.Шевченка та Л.Українки. На занятті лунала в записах  українська пісня. У групі поповнилась бібліотека книжок на українській мові.