Допомога у зміцненні матеріально-технічної бази ЗДО

Дата: 08.11.2023 19:49

Найдорощий скарб у кожного народу – це його діти. Те, якими вони виростуть, у що віритимуть, залежить від нас сьогодні. Напередодні Всеукраїнського Дня дошкільника Сквирський ЗДО №6 «Ромашка» отримав щедрий та такий необхідний подарунок для дошкільнят – яскраві та сучасні стільчики для музичної зали.

Щиро дякуємо генеральному директору  Сквирського комбінату хлібопродуктів, депутату Сквирської міської ради  Віктору Дорошенку за турботу та душевне тепло, подароване дітям, чуйність та небайдужість до  проблем садочка та умов перебування дошкільнят у ньому. Завдяки цьому подарунку дітям стало комфортніше і безпечніше перебувати у музичній залі.