Відділ освіти Сквирської міської ради

Перше місце у Відкритій першості КОДЮСШ з легкої атлетики

Дата: 26.09.2023 14:16
Кількість переглядів: 21

23 вересня 2023 року в місті Біла Церква вихованці Сквирської ДЮСШ з легкої атлетики на чолі з тренером-викладачем Оленою Фартушною взяли участь у проведенні відкритої першості КОДЮСШ з легкої атлетики/багатоборство/ серед юнаків та дівчат 2010 р.н. та молодші пам'яті тренера Анцибора А.К.

У індивідуальному заліку на багатоборстві наші легкоатлети здобули наступні призові місця:

І місце — Лабай Марія (біг на 60 м);

ІІ місце — Лабай Марія (метання малого м'яча);

ІІІ місце — Лабай Марія (стрибки у довжину);

ІІІ місце — Лабай Марія (біг на 500 м);

ІІІ місце — Назаренко Софія (біг 60 м);

ІІI місце — Назаренко Софія (метання малого м'яча).

Після підрахунків у загальному заліку легкоатлетичного багатоборства Марія Лабай отримала золоту медаль, виборовши І місце у змаганнях.

Вітаємо тренера-викладача Олену Фартушну та юних спортсменів зі здобутими результатами.

Пишаємося Вашим талантом, цілеспрямованістю, рішучістю і вмінням викладатися на повну та досягати поставлених цілей.