Дата: 25.09.2023 22:01

Доброю традицією Сквирського академічного ліцею стало проведення Олімпійського тижня до Дня фізичної культури та спорту. Цього року він проходив з 11 по 15 вересня.

Олімпійський тиждень - це всеукраїнський спортивний захід,який дуже люблять діти.Це спрямованання на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні. Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Олімпійський тиждень в нашому навчальному закладі закінчено, представляємо вам фотозвіт.

У рамках тижня було проведено наступні спортивні локації:

- «Веселі естафети » - участь у яких приймали учні 3-тіх класів, під керівництвом О.Боярського та Музики Л.П.

-Танцювальні руханки з учнями 1-6 класів з Анною Ковмір.

-Веселі фізичні активності з представником Активних парків Габріеллою Хом'як.

-«Футбол» - учасниками гри стали хлопці 9-В класу.

Учні закладу отримали багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарний настрій.