Свято Останнього дзвоника у Шамраївському НВК

Дата: 03.06.2023 13:00

Останній дзвоник... Ось і завершився навчальний 2022-2023 рік. Для всіх він був тяжким. Але сьогоднішні події в Україні навчили нас бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне - любити і берегти свою Батьківщину, та відчувати гордість за те, що ми - українці. Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за можливість сьогодні бути разом.

Для одних учнів дзвоник сповістив про закінчення навчання і про відпочинок, а одинадцятикласникам він прозвучав востаннє в стінах рідної школи і сповістив про закінчення безтурботного дитинства, покликав в самостійне, доросле життя.

Не дивлячись на тяжку ситуацію в країні, наші випускники гарно навчалися, впевнено йшли до своєї мети і їхні старання були відзначені похвальними грамотами.

Тож бажаємо всім гарно провести канікули, набратись сил, оздоровитись, а випускникам - успішно здати НМТ і все задумане вами нехай здійсниться. Щасливої долі вам! А ми вас завжди чекаємо.