Віват, науко молода!

Дата: 01.06.2023 14:18

01 червня 2023 року в залі засідань Сквирської міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році.

Сквирська міська голова Валентина Левіцька разом із начальницею відділу освіти Сквирської міської ради Світланою Риченко привітали дітей із високими досягненнями, вручили 18 учням подяки від Сквирської міської ради та нагородили грошовими сертифікатами.

Бажаємо старшокласникам невичерпної творчої наснаги, миру, злагоди, сил та енергії для подальшої наукової діяльності і великих звершень!