Квест "Прощавай, початкова школо!"

Дата: 01.06.2023 13:20

30 травня 2023 року  учні 4-А класу Сквирського академічного ліцею взяли участь у квесті "Прощавай, початкова школо!" Діти рухалися по станціях: «Україна – наша Батьківщина», "Годинник", «Секрети української мови», «Піраміда», «Бульбашки», «Речення», «Говоримо англійською правильно», «Міста України», «Факти про Україну». На кожній успішно справилисяі з завданнями, отримали підказку та шматочок пазлу. Складений пазл дав можливість команді отримати карту для пошуку подарунків з передбаченнями. Розіграли казку-експромт «Випускник», читали вірші, пригадували найцікавіші моменти навчання в початковій школі. Танцювальна географія для початківців, створення капсули часу додали радості, позитиву та незабутніх вражень.