Етап «Вища ліга» учнівської ліги «Здорова Україна»

Дата: 30.05.2023 14:09

30 травня 2023 року в Білоцерківському районі стартував фінальний, четвертий етап – «Вища ліга» в рамках пілотного обласного фізкультурно-оздоровчому проекту «Учнівська ліга «Здорова Україна». Приймав у Білій Церкві стадіон «Трудові резерви».

262 дитини з 11 громад Білоцерківщини взяли участь в 4 модулях фіналу: футбол, доджбол, петанк, Cool Games.

Сквирщину на змаганнях представляла команда учнів Шамраївського навчально-виховного комплексу.

За підсумками ігор маємо результати:

І місце - Cool Games

ІІ місце – петанк

ІІ місце – футбол

ІІ місце – доджбол

Вітаємо команду та керівників з чудовими результатами та бажаємо нових звершень та перемог під мирним небом України.

Довідка: Проект реалізується Департаментом освіти і науки та Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації, Київським обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Київським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з місцевими органами управління освітою й закладами загальної середньої освіти області.