День слов’янської писемності і культури

Дата: 25.05.2023 12:42

День слов’янської писемності і культури щорічно відзначається 24 травня, в день вшанування пам’яті святих Кирила та Мефодія.

Сквирська центральна дитяча бібліотека провела для учнів перших класів Сквирського академічного ліцею інформаційну годину «Кирило та Мефодій - творці слов’янської азбуки». Діти дізналися про життя братів-просвітителів, історію створення алфавіту, цікавинки книгодрукування.

☝️А у мовних змаганнях продемонстрували свою спритність та знання української мови.👍

На першокласників чекало немало випробувань: прочитати найшвидше скоромовку, казку. А також була проведена вікторина «Найкращий знавець загадок». Під кінець заходу діти мали змогу погратися в різні ігри.

Було весело і пізнавально!