День Героїв України у Сквирському НВК

Дата: 25.05.2023 12:03

23 травня 2023 року у Сквирському НВК відбувся захід, приурочений Дню Героїв України.

На свято були запрошені гості - воїни роти охорони І відділу Білоцерківського РТЦКСП, які познайомили дітей із різними видами зброї, розказали про свій бойовий досвід, показали елементи надання першої домедичної допомоги.

На захід також завітав голова молодіжної ради Сквири, громадський активіст Вадим Кожевний, який розказав про свою діяльність і запросив усіх активних старшокласників вносити свої пропозиції і не бути байдужими до громади та до подій, що відбуваються у країні.

Лідери учнівського самоврядування Загороднюк Анастасія та Ткаченко Дарія на чолі із заступником з виховної роботи Гайдучок Олександрою Олександрівною підготували вітальну програму, в якій взяли участь всі учні закладу:

• Сотніченко Аліна, учениця 7-го класу, усіх зачарувала своїм співом
  • учасники військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» рій «Мудрі горностаї» (учні 6-го класу: Алексєєнко Кирило, Березівська Тетяна, Буділовський Іван, Єгоров Даша, Крюков Денис, Постоюк Денис, Славич Мирослав, Ходаківський Максим) показали фрагменти виступу із конкурсів «Впоряд» і «Ватра»
  • усі діти закладу написали листи, зробили вітальні листівки,
  • учні 1-го класу кожному солдату подарували  обереги
  • учні 2-го класу подарували прапор із побажаннями від учнів

- учні 11-го класу долучилися до пошукової роботи, збору інформації про випускників нашого закладу, які боронять Україну від ворога із 2014року. На заході була представлена фотовиставка «Герої серед нас».

У цей день ми згадали всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України. Згадаймо тих, хто поліг за рідну Україну, хто міг би жити, але страшна війна перервала життя…

День Героїв України -  символ нескореності української нації.

Це свято величі духу українських воїнів — борців за волю України.

Дякуємо всім дітям, батькам, учителям, гостям, які долучилися до проведення заходу