#ТижденьБезпекиНаДорогах

Дата: 17.05.2023 15:24

З 15 по 21 травня 2023 року проходить тиждень безпеки дорожнього руху. Учні 4-Б класу Сквирського академічного ліцею провели годину спілкування "Твій друг - дорожній рух". Під час заходу переглянули відео, провели гру "Безпечно. Небезпечно", вікторину з елементами гри "Безпечна дорога від дому до школи". Також провели конкурс на кращого знавця правил дорожнього руху. Переможці були нагороджені грамотами.

З учнями 1-А та 1-Б класів  було проведено інтерактивне заняття " Безпека дорожнього руху - це життя".

У 7 класі  пройшла дидактична гра "Знайди дорожній знак".

В 2-А класі  було проведено годину спілкування на тему ,,Увага! На дорозі діти!''. Учні переглянули відео, виконали завдання та намалювали малюнки.