Підведено підсумки І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)- «Джура-Сокіл» (діти 11-14 років)

Дата: 17.05.2023 14:36

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді на засадах козацько-лицарських традицій, формування в неї активної громадянської позиції та готовності до захисту України 13.05.2023 на базі Сквирського академічного ліцею №2 проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» – «Джура-Сокіл» (діти 11-14 років).

У заході взяли участь 12 роїв закладів загальної середньої освіти Сквирської територіальної громади.

Юні джури показували свою майстерність у 7 конкурсних випробуваннях, а саме: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Ватра», «Вибухонебезпечні предмети», «Линва», «Стрільба». Цікаво пройшов вишкіл «Смуга перешкод». Про діяльність рою протягом навчального року діти звітували у Книзі Звитяг.

На підставі рішення суддівської колегії переможцями та призерами І етапу Гри «Джура-Сокіл» у Сквирській територіальній громаді стали:

І місце – рій «Українські файні отамани» Буківського навчально - виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

І місце – рій «Вісники волі» Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій «Перспектива»;

ІІ місце – рій «Нащадки козаків» Сквирського академічного ліцею №2;

ІІІ місце – рій «Мудрі горностаї» Сквирського навчально - виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5  – заклад дошкільної освіти»;

ІІІ місце – рій «Варта» Горобіївського навчально - виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»;

ІІІ місце – рій «Патріоти» Сквирського академічного ліцею.