Акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

Дата: 16.05.2023 16:11

До 7-ї Державної пожежної-рятувальної частини м. Сквира завітали учні Сквирського за4алду загальної середньої освіти №1 імені М. Ольшевського. Дітям показали техніку, обладнання та спорядження, за допомогою, яких проводиться ліквідація надзвичайних ситуацій. Школярі мали  можливість сфотографуватись біля пожежного автомобілю і посидіти у ньому. За спільно проведений час пролунало багато корисної інформації, у тому числі згадали і про дії у випадку повітряної тривоги та обстрілів. А також не забули наголосити на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Під час заходу дітлахи і ставили питання рятувальникам. Зустріч дітей із рятувальниками подарувала їм позитивні емоції та незабутні враження, а також знання, які обов’язково допоможуть у майбутньому уникати небезпечних ситуацій.

Користуючись нагодою дітям розповіли про прийняття участі в Русі юних-пожежних рятувальників.

Для рятувальників безпека дітей – це одне з найголовніших завдань, адже навички безпечної поведінки формуються з дитинства!