День Матері у Сквирському ліцеї "Перспектива"

Дата: 15.05.2023 23:14

У травні, коли розквітають квіти і дзвенить пташиний спів, весняний вітер приносить нам свято матері.

Четвертокласники ліцею” Перспектива” ознайомилися з історією свята , уявлення про призначення жінки: жінка -мати, берегиня домашнього вогнища, родинних традицій ,джерело ніжності, любові, краси. Захід пройшов у вигляді квесту, де учні складали синквейн, вірш про найріднішу людину, за допомогою ребусів готували ідеальний сніданок, відновлювати вислови про маму, розгадувати кросворди. Як підсумок, створили листівку для мами з словами любові, вдячності та пошани.

Першокласники ліцею «Перспектива» з особливим старанням готували подаруночки,вивчали вірші та пісні до цього дня,підбирали найтепліші слова,щоб мами були задоволені увагою своїх діток не лише в цей святковий день.

В цей день третьокласники  ліцею, подякували своїм мамам та подарували подарунки зроблені власноруч.

В День матері учні ліцею "Перспектива" вітають своїх матусь зі святом та шлють відеовітання й слова подяки