Міжнародний проєкт "Розуміючи мир" у Шамраївському НВК

Дата: 05.05.2023 14:36

Ось і завершився третій тиждень «Цінуй» участі в поєкті «Розуміючи мир» Учні 5 класу Шамраївського НВК разом із практичним психологом Севериненко Т.І. протягом тижня вимірювали значення, що стосуються важливого або цінного. Протягом тижня діти виконували цікаві та різноманітні вправи. Виконуючи вправу « Зупинитися – Почати – Продовжувати» учні вчилися культивувати цінності. Вимірювали, які життєві цінності важливі та методом прополення визначали, які з них є найважливішими для їхнього життя – вправа «Анкета – Життєві цінності». Об’єднавшись діти складали «Формулу Щастя» , відповідаючи на питання «Що потрібно для Щастя?».

Щоб краще зрозуміти ,які цінності є важливими для всіх людей – вправа «Промені сонця», а які є важливими лише для них – вправа «Квітка наших цінностей». Підсумовуючи тиждень «Цінуй» учні мали змогу побачити, що вони цінують та які цінності потрібно розвивати у житті, посадивши у своєму власному саду. Адже для розвитку потрібен час, і наша робота полягає в тому, щоб навчитися бути майстерним садівником, який завжди дбає про свій сад, поливає, вириває бур'яни, тримає його в тому вигляді, у якомувін хоче його бачити.