День Землі у Сквирському ЗЗСО №3

Дата: 27.04.2023 17:04

21 квітня 2023 року у Сквирському ЗЗСО №3 відбулися заходи присвячені Всесвітньому Дню Землі. Учениці 8-А класу із поглибленим вивченням біології Рожкова Аліна, Ющенко Анастасія, Оленчина Юлія, Хомич Тетяна, Ромашко Анастасія, Ходікова Діана (класний керівник Гузь Валентина Валеріївна) провели для учнів молодших класів цікавий екскурс у світ ЕКОЛОГІЇ. Учні 1–А класу (учитель Чернієнко Лариса Володимирівна), 1 – Б класу (учитель Задвірна Тетяна Юріївна), 2 – А (учитель Яківчук Світлана Леонідівна), 2–Б (учитель Матвієнко Інна Віталіївна), 3–Б класу (учитель Ткачук Раїса Петрівна) взяли активну участь у цікавих вікторинах на знання квітів внесених до Червоної Книги України та правил поводження у лісі, на водоймах щодо недопустимості їх забруднення.

Також учнями 5–А класу та 8–А класу під керівництвом Гузь Валентини Валеріївни з нагоди Дня Землі було висаджено на території школи кущі калини – символу України. Учням закладу запропоновано долучитися до флешмобу «Подаруй Планеті дерево».

Надіємось, що започаткована акція стане традиційною.