Урок літератури у форматі психологічного тренінгу

Дата: 18.04.2023 09:52

На уроках української літератури учні 6 класу Самгородоцького НВК ознайомилися із пригодницькою повістю сучасної української письменниці Лесі Ворониної "Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку √9". У творі, як і в наших улюблених казках, добро перемагає зло. Але цікаво те, що герої-переможці в повісті не відважні богатирі, а, як не дивно, боягузи.

Як же впоратися зі своїми страхами? Шестикласники знайшли відповідь на це запитання з допомогою психолога Бойко М.Ф. Учні ознайомилися із вправами, які допомагають подолати страх, виконали комплекс вправ на самозаспокоєння та отримали пам'ятки "Як побороти свій страх".