Урок з протимінної безпеки

Дата: 17.04.2023 08:33

З метою підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами на території області продовжуємо залучати до вивчення азів протимінної безпеки якомога більше людей. Сьогодні працівниками Білоцерківського РУ  в класі безпеки для учнів Сквирського академічного ліцею проведено урок з протимінної безпеки.

В ході заходу дітей навчили правилам поводження із вибухонебезпечними предметами. Учням розповіли чим відрізняється мінне поле від підозрілої знахідки. Для розуміння різноманітності підступних невідомих предметів було наочно продемонстровано різні види саморобних пристроїв, які зазвичай привертають увагу підростаючого покоління. Учасниками освітнього процесу пояснили, де можна зустріти артилерійський снаряд, мінометну міну, протитанкову міну, а де може ховатись розтяжка. Школярі отримали інформацію, яка здатна врятувати життя.

Пам‘ятайте, що невідомий предмет - не іграшка, якщо побачили - телефонуйте 101, 102, або повідомите дорослих.