Етап "Ліга сміливих" на базі Сквирського академічного ліцею №2

Дата: 05.04.2023 22:21

04 квітня 2023 року у Сквирському академічному ліцеї № 2 було проведено етап «Ліга сміливих» обласних спортивних ігор «Учнівська ліга «Здорова Україна», у якому брали участь команди учнів та учениць 5-их класів двох закладів освіти: Сквирського академічного ліцею №2 та Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. П.Тисьменецького.

Учасники ігор хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників та захисниць, які віддали своє життя за незалежність України, та усіх, хто загинув у російсько-українській війні.

Під час урочистого відкриття етапу «Ліга сміливих» команди представили свою назву та гасло, а розпочали етап  -  жеребкуванням і веселою руханкою. Діти брали участь у 6 активностях, під час яких продемонстрували свої фізичні здібності та навички, азарт і кмітливість: баскетбол, волейбол, рухливі ігри, дитяча легка атлетика, доджбол, фролбол. Усі присутні отримали багато позитивних емоцій та неймовірні враження.

Етап «Ліга сміливих» підготували та провели учителі фізичної культури ліцею № 2 та ЗЗСО № 3: Олена Шевчун, Альона Аржанова, Богдан Гандзюк, Олександр Півторак, Альона Фартушна, Лілія Арендар.