Етап "Ліга сміливих" на базі Шамраївського НВК

Дата: 04.04.2023 21:53

04 квітня 2023 року на базі Шамраївського НВК відбулося проведення етапу "Ліга сміливих" обласних спортивних ігор "Учнівська ліга "Здорова Україна" для учнів 5-их класів Шамраївського НВК, Рудянської філії, Пустоварівського НВК, Антонівського НВК. Під час урочистої частини команди по черзі представили свою назву та речівку. Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які віддали своє життя за наше з вами майбутнє. До учасників спортивних ігор зі словами привітання звернувся директор Шамраївського НВК Гончарук Олег Григорович, а також з настановчими словами звернулася вчитель фізичної культури Шамраївського НВК Михайленко Т.В. до учнів зазначивши, що головна задача "Ліги сміливих" - посмішка, задоволення, дружні відносини між дітьми.

Діти мали можливість в ігровій формі показати свої швидкість, спритність, силу, з таких модулів навчальної програми, як доджбол, петанк, регбі-5, волейбол.

Спорт - здоров'я! Спорт - наш друг!

Спорт - це гра і радість, й рух!

Спорт - це дружба! Спорт - це сила!

Спорт дає всім дітям крила!

#ЛігаЗдороваУкраїна

#Лігасміливих