Вільні духом і хоробрі серцем

Дата: 03.04.2023 11:32

31 березня 2023 року до річниці визволення Київщини від російських загарбників у Пустоварівському НВК було проведено загальношкільну лінійку пам'яті "Вільні духом і хоробрі серцем", уроки пам' яті: "Україна - нація незламних", "Героями не народжуються. Героями стають", "Міста Героїв. Київщина. Тут народжується хоробрість", години спілкування: "Для кожного з нас тепер є" до" і "після", "Випускниця Пустоварівської школи, жителька села Надія Поштарук - волонтерка за покликом душі".
Діти поклали квіти до пам'ятної дошки випускника закладу Савуляка Володимира, який загинув за неподільність рідної землі. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у війні, пригадали події, які відбулися протягом року, висловили подяку ЗСУ, волонтерам