УКРАЇНА – НАЦІЯ НЕЗЛАМНИХ

Дата: 29.03.2023 14:15

28 березня 2023 року відбувся патріотичний марафон «Україна – нація незламних», організатором якого є Сквирський центр дитячої та юнацької творчості та Сквирський центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували світлу пам’ять захисників і захисниць, полеглих під час виконання бойових завдань, а також мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У заході взяли участь Світлана Риченко, начальниця відділу освіти Сквирської міської ради, Леся Лубківська, директорка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, Інна Майорко, методистка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості.

Свої пошукові роботи про героїв-земляків презентували переможці територіального етапу обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України»: Катернога Дар’я, учениця 9 класу Сквирського академічного ліцею, вихованка гуртка «Юні екскурсоводи» Сквирського центру дитячої та юнацької творчості; Терещук Єва та Яківчук Марія, джури рою «Варта» Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»; Доманська Домініка та Пилюченко Анна, учениці Буківського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»; Мазур Аріна, учениця Кривошиїнського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти»; Юрченко Аліна та Юрченко Меланія, учениці 6 класу Шамраївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти»; Сидорець Лілія та Шпачук Вероніка, джури рою «Варта» Горобіївського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти».

Почуття патріотизму кожен проявляє по-різному: хтось проводить пошукову роботу, хтось займається творчістю. Вихованка вокального гуртка Бойко Анастасія презентувала відеокліп «Тому що я – Україна».

Дякуємо усім, хто долучився до заходу, хто займається краєзнавством, вивчає та зберігає історію рідного краю.

Цінуємо, шануємо, пам’ятаємо наших захисників!