Підсумки IІ етапу XXIІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

Дата: 03.01.2023 12:11

З метою популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, активізації виховної роботи з учнівською молоддю, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, з 16 грудня 2022 року по 02 січня 2023 року в актовій залі Сквирського центру дитячої та юнацької творчості відбулася виставка-конкурс робіт учасників IІ етапу XXIІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

За підсумками журі переможцями ІІ етапу виставки-конкурсу стали:

у номінації «Образотворче мистецтво»:

Зборовська Анастасія, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський), Зеленська Вікторія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Оксана Дубініна); Мельник Дар’я, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник Марина Нешпор);

у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

Гладун Варвара, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті» (керівник Ігор Кучанський); Мазур Матвій, вихованець народного гуртка «Різьблення по дереву» (керівник Олександр Парфенюк); Прохацька Анна, вихованка гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Маріана Сопіженко); Двіняннікова Анастасія, вихованка гуртка «Рукотвори» (керівник Надія Равва); Козельська Софія, вихованка гуртка «Феєрверк фантазій» (керівник Наталія Яцюк); Чабанна Ульяна, учениця 8 класу Пустоварівського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – заклад дошкільної освіти».

На обласному етапі Сквирщину представлятимуть роботи вихованців Сквирського центру дитячої та юнацької творчості:

Бажаємо нашим гуртківцям успіхів та перемог!