Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Дата: 28.12.2022 11:11

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04 лютого 2013 року № 81 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя   Батьківщина– Україна», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 лютого 2013 року за № 287/22819, відповідно до планів роботи департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» на 2022 рік, з метою виховання в дітей та учнівської молоді патріотизму, розвитку їхніх творчих інтересів з краєзнавства та науково-дослідницької роботи, підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя  Батьківщина – Україна» (далі – експедиція).

На підставі висновків журі (наказ КЗ КОР «ЦТДЮК» від 19.12.2022

№ 89) у номінації « З попелу забуття» ІІ місце посіла Можарівська Юлія, джура рою «Побратими» Сквирського академічного ліцею №2, за роботу «Шляхами  генерал-хорунжого УПА  Леоніда  Ступницького», керівник роботи Наталія Вигівська, виховник рою «Побратими».

Вітаємо Юлю та дякуємо керівнику за підготовку дитини!