Новорічно-різдвяний флешмоб «Феєрверк побажань на Київщині»

Дата: 24.12.2022 22:57

Незважаючи на сумне сьогодення, дітлахи чекають новорічних і різдвяних див. Зазвичай, казкову затишну новорічну атмосферу створюють сніг, ялинкові прикраси, паперові сніжинки, запах мандарин. Та цього річ вся Україна чекає на найбільше диво – Перемогу! Зимовий святковий період завжди надихає на творчість. Отож, продовжуючи низку святкувань КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» запрошує всіх стати учасниками новорічно-різдвяного флешмобу «Феєрверк побажань на Київщині».

Вихованці Сквирського центру дитячої та юнацької творчості долучилися до новорічно-різдвяного флешмобу: Кутова Анна, вихованка народної студії декоративного розпису «Цвіт папороті», взяла участь у конкурсі на кращу ялинкову кулю «Феєрверк побажань на Київщині», а Гальчинська Аліса, вихованка фольклорного колективу «Лілея», стала учасником фестивалю колядок «Київщина колядує».

Бажаємо юним талантам успіхів та перемог!