A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Сквирської міської ради

Державна служба України з надзвичайних ситуацій інформує

Дата: 19.12.2022 13:10
Кількість переглядів: 70

Фото без описуГазові балони, туристичні плитки та пальники — ці прилади використовують українці, щоби приготувати їжу за відсутності світла й газу. Проте їх неправильна експлуатація може коштувати здоров’я та навіть життя.

Зберігайте чекліст і дотримуйтеся правил, щоб вберегти себе та близьких від надзвичайної ситуації 👇

📌 Купуйте виключно сертифіковану продукцію лише в ліцензованих точках продажу.

📌 Неухильно дотримуйтеся інструкції виробника. Завжди перевіряйте цілісність виробу.

📌 Газовий пальник розрахований для використання на відкритому повітрі. Якщо пальник використовується у приміщенні, де живуть люди, там обов’язково має бути вентиляція.

📌 Не допускайте потрапляння на пальники чи балони сонячних променів та тримайте їх подалі від дії високих температур.

📌 Використовуйте лише спеціалізований посуд, призначений для приготування їжі на пальниках та туристичних плитках.

📌 Великі газові балони рекомендовано використовувати лише у приватному секторі. Розміщувати їх в багатоповерхівках та високих будинках заборонено!

📌 Газові балони обслуговуйте лише у спеціальних організаціях, категорично заборонено самостійно наповнювати балони чи ремонтувати їх.

#безпекацивільних #безпекавільних

ℹ Ця публікація створена ГО «Інтерньюз-Україна» в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних», який реалізується за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні .


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень