Нарада керівників закладів освіти громади

Дата: 15.12.2022 13:25

14 грудня 2022 року в актовій залі Сквирського центру творчості відбулася нарада керівників закладів освіти Сквирщини.

На нараді розглянуто наступні питання:

1. Про своєчасне використання коштів освітніх субвенцій у 2022 році.

Світлана РИЧЕНКО, начальниця відділу освіти

1. Про здійснення закупівлі товарів та послуг відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.11 2022 № 1112 «Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року»

Світлана РИЧЕНКО, начальниця відділу освіти

3. Про терміни проведення зимових канікул та дотримання у закладах освіти правил безпеки життєдіяльності.

Світлана РИЧЕНКО, начальниця відділу освіти

4. Про створення безпечного освітнього середовища у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Світлана РИЧЕНКО, начальниця відділу освіти

5. Про реалізацію прав внутрішньо переміщених осіб на здобуття дошкільної, загальної середньої, інклюзивної та позашкільної освіти.

Лариса МАЗУР, головний спеціаліст відділу освіт

6. Про замовлення документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту.

Оксана БАРИЛЬЧЕНКО, провідний спеціаліст відділу освіти

7. Про планування підвищення кваліфікації керівних та педагогічних кадрів закладів о світи у 2023 році.

Любов КОТЯЙ, директорка ЦПРПП

8. Про особливості організації та  проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Інна МАЙОРКО, методистка Сквирського ЦДЮТ

9. Про організацію навчання колективів закладів загальної середньої освіти з теми «Цивільний захист учасників освітнього процесу в періоди воєнного стану»

Любов КОТЯЙ, директорка ЦПРПП

10. Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України