Урок проведено в укритті під час сигналу «Повітряна тривога»

Дата: 28.10.2022 14:59

Рятувальники Білоцерківського РУ ГУ ДСНС  в рамках проведення «Єдиного уроку безпеки» завітали до першачків Сквирського академічного ліцею інформаційних технологій, але на початку проведення заходу пролунав сигнал «Повітряна тривога» та було вимкнуто електропостачання – учасники освітнього процесу були змушені спуститися в укриття навчального закладу, але не зважаючи на це фахівці ДСНС провели бесіду та нагадали школярам правила пожежної безпеки та порядок дій при виникненні надзвичайних подій. Під час заходу надзвичайники розповіли, як діяти під час сигналу «Повітряна тривога», озвучили чіткий алгоритм дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Також окрему увагу приділено питанню дотримання правил пожежної безпеки у побуті, адже переважна більшість дітей залишаються на дистанційному навчанні без нагляду дорослих. Школярам нагадують елементарні правила безпеки під час поводження з електроприладами, про те, які служби екстреної допомоги існують, за якими номерами потрібно до них звертатися. Пояснюють, як залишити оселю у разі надзвичайної події.