Єдиний урок з безпеки

Дата: 01.09.2022 14:23

1 вересня 2022 року працівниками Білоцерквського РУ ГУ ДСНС проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо створення безпечних умов перебування в закладах освіти учасників освітнього процессу. З учнями освітніх закладів міста Сквира інспектором ДСНС проведено онлайн «Єдиний урок з безпеки» під час якого  учням нагадали основні правила поведінки в умовах небезпеки та наголосили на дотриманні правил поведінки під час звучання сигналів тривоги, бути обережними під час виявлення застарілих та сучасних вибухонебезпечних предметів .

Також окрему увагу приділено питанню дотримання правил пожежної безпеки у побуті, адже переважна більшість дітей залишаються на дистанційному навчанні без нагляду дорослих. Школярам нагадують елементарні правила безпеки під час поводження з електроприладами, про те, які служби екстреної допомоги існують, за якими номерами потрібно до них звертатися. Пояснюють, як залишити оселю у разі надзвичайної події.