Учні Сквирської громади досягли високих результатів на Всеукраїнському конкурсі МАН

Дата: 13.07.2022 17:21

Завершився наймасштабніший, найпопулярніший Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який по праву називають найбільшою інтелектуальною подією року.

Цьогоріч серед членів команди Київської області було троє представників закладів освіти Сквирської територіальної громади. Юні дослідники Сквирщини на Всеукраїнському етапі конкурсу досягли надзвичайно високого результату – 2 срібні та 1 бронзова медалі!

Ми пишаємося досягненнями й успіхом усієї команди. У непростих умовах російсько-української війни довелося готуватися до конкурсу, але бажання представити результати своїх наукових пошуків, перемогти в надскладних умовах додавало наснаги юним науковцям. Спочатку була перемога на обласному етапі конкурсу, а тепер і на Всеукраїнському. Це – наш МАНівський фронт.

Знайомтеся – наші призери!

1. Ільченко Софія, учениця 11 класу Сквирського навчально-виховного комплексу «заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 – заклад дошкільної освіти», вихованка Сквирського центру дитячої та юнацької творчості, секція «Педагогіка» (2 місце). Науковий керівник: Шахрай Валентина Михайлівна, керівник Сквирського ЦДЮТ.

2. Бойко Захарій, учень 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Петра Тисьменецького, вихованець Сквирського центру  дитячої та юнацької творчості, секція «Селекція та генетика» (2 місце). Наукові керівники: Сопіженок Інна Петрівна, вчитель Сквирського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3; Димань Тетяна Миколаївна, керівник Сквирського ЦДЮТ.

3. Велика Вікторія, учениця 10 класу Сквирського академічного ліцею, вихованка Сквирського центру  дитячої та юнацької творчості, секція «Українська мова» (3 місце). Науковий керівник: Заболотний Олександр Вікторович, учитель Сквирського академічного ліцею.

Активну допомогу в підготовці до конкурсу кожному учаснику надавала заступник директора Сквирського центру дитячої та юнацької творчості Галина Ніфоровська.

Вітаємо переможців і дякуємо педагогам, які стали наставниками для юних дослідників у їхніх наукових пошуках! «Наука робить людину щасливішою, глибшою, успішнішою! А успішні люди – майбутнє України!» - зазначив почесний гість конкурсу Святослав Вакарчук.

Пишаємося, що такі учні й учениці є в нашому місті!