Новорічні свята у дитячому садку

Дата: 10.01.2022 10:25

Усім відомо, що одним з улюблених свят дітвори є Новий Рік. Вихованці Сквирського ЗДО №5 «Калинка» з нетерпінням чекали у гості Діда Мороза і Снігуроньку. Перед новорічним святом намагаємося створити казкову і чарівну атмосферу в усьому дитячому саду.

Вихователі закладу  Ходаківська Л.А., Євтюхіна О.А., Рубан Н.М. та музичні керівники Бєлкіна В.М. і Денисюк А.В. зробили для дітей новорічні свята ( 22.12. і 29.12.2021 року)  цікавим і незабутнім.

Перше новорічне свято у дитсадку дарувало наймолодшим вихованцям безліч вражень від зустрічі з ляльковими героями. Кожна дитина серед багатьох персонажів казок та мультфільмів обрала для себе найкращу роль. А в створенні доброго настрою та радісної атмосфери допомогли веселі пісеньки і запальні таночки, ігри, конкурси.

Дід Мороз слухав римовані рядки з дитячих вуст, організовував веселі ігрові забави, які підбадьорювали жваву малечу, і дарував дітлахам подарунки.