Календарно-обрядові свята у дитячому садку

Дата: 17.12.2021 09:43

17  грудня 2021 року музичні керівники Сквирського  ЗДО №6 «Ромашка» Каленюк С.Г. та Пилатівська-Іваніна М.М. провели тематичні заняття до Дня святого Миколая.

До цього дня усі діти у садочку готувалися ретельно: слухали легенду про святого Миколая, розповіді педагогів,  писали листи йому, вивчали вірші, пісні.

З метою розширення знань малят про життя святого Миколая та на його прикладі виховання доброти, чуйності, гуманності і милосердя вихователі  старших груп «Смішарики» - Новацька Н.М., «Капітошка» -  Михайлова Л.О.  вчать дітей шанувати народні традиції як духовну окрасу народу.  Педагоги  запросили  до своїх вихованців святого Миколая, адже діти чекали на нього із нетерпінням.

Бажаємо усім, щоб День святого Миколая не пройшов повз Ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою і любов’ю.