Шкільна родина Сквирського академічного ліцею ІТ «Перспектива» - учасники челенджу «Здорове харчування» в рамках програми «Healthy Schools – заради здорових і радісних школярів

Дата: 05.05.2021 11:59

З 26 по 30 квітня 2021 року учнівський та педагогічний колективи Сквирського академічний ліцей ІТ «Перспектива» брали участь у челенджі «Здорове харчування», тема даного тижня була «Весело про їжу».

Під час онлайн навчання учні ліцею ознайомилися з матеріалами про правила здорового харчування розміщеними у класрумі та створили інфографіку на тему "Здорове харчування". Також організували та провели фруктово-овочевий фоточелендж "Вживаємо вітаміни".

Та взяли участь у онлайн квесті «Здорове харчування». Під час якого діти, ознайомившись із матеріалами (у classroom) про правила здорового харчування, виконували завдання і відправляли фото проходження квесту і фото здорової їжі, яку готували вдома самостійно та з батьками). Переможець квесту отримає нагороду після завершенні карантину!