День вчителя у Великополовецькому НВК

Дата: 02.10.2017 12:10

29 вересня 2017 р. у Великополовецькому НВК відбулося свято, присвячене Дню вчителя.

Свято підготувала педагог-огрганізатор Степенко Яніна Вячеславівна. Всі дуже чекали цієї події. Заступник директора Кошова Галина Іванівна привітала всіх вчителів з їх професійним святом та нагородила почесними грамотами.

Учні школи підготували святковий концерт « Свого вчителя любимо і пам'ятаємо!». Діти вітали своїх вчителів піснями, танцями та іншими виступами . Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості. Вчителі , в свою чергу , подякували всім за подароване свято , позитив і гарний настрій.

Всесвітній День вчителя відзначають в першу неділю жовтня, і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.