Всесвітній день читання вголос

Дата: 03.02.2021 14:09

Уже протягом 11 років у різних країнах світу відзначатиметься Всесвітній день читання вголос, започаткований у 2010 р. міжнародним освітнім проєктом «LitWorld». Він надихає дітей і дорослих більше читати і спілкуватися між собою.

Редакція шкільної газети Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 «ВЕЛИКА ПЕРЕРВА», гурток "Юний репортер" (керівник Лисюк А.В.), бібліотекар Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. 3 школи Слободенюк Т.М. 2 та 3 лютого провели акцію "Читаємо вголос".

Тетяна Михайлівна підготувала відео-презентацію про Всесвітній день читання вголос, гуртківці провели для учнів 5-Б класу гру "Збери прислів’я" та запросили дітей долучитися до акції. Акцію активно   підтримали  учні 5-7-х класів, які почитали вголос сестричкам, друзям та своїм домашнім улюбленцям.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до цієї події.

Долучитися до святкування Всесвітнього дня читання вголос можна за допомогою 4-х простих кроків:

Оберіть книжку.

Знайдіть зацікавленого друга/друзів.

Читайте вголос.

За бажанням сфотографуйте найцікавіші моменти з заходу та розмістіть фото у соціальних мережах із мітками #Всесвітній_день_читання_вголос #Читаємовголос

Читати вголос – чудова традиція!!!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!