В Рудянському ДНЗ

Дата: 10.12.2020 13:58

В Рудянському ДНЗ вихователь Горбань О.О. ефективно використовує у роботі з дітьми різні цікаві вправи для сенсорного розвитку дітей

Сенсорний розвиток дитини - це розвиток його сприйняття і формування уявлень про зовнішні властивості предметів: їх форму, колір, величиною, положення в просторі, а також запаху, смаку

Успішність розумового, фізичного, естетичного  виховання в значній мірі залежить від того, наскільки абсолютно дитина чує, бачить, відчуває навколишній світ.  На формування повноцінного сприйняття навколишньої дійсності направлено сенсорне виховання, яке служить основою пізнання світу. Сенсорний розвиток, з одного боку, становить фундамент загального розумового розвитку дитини, з іншого боку, має самостійне значення, так як повноцінне  сприйняття необхідно для успішного навчання дитини спочатку в дитячому садку, потім в школі, і для багатьох видах праці.