Готуємо подарунки для матусь

Дата: 26.02.2021 13:53

26.02.2021 року дошкільнята середньої і старшої груп разом з вихователями  ЗДО №5 «Калинка» Ходаківською Л.А. і  Денисюк А.В. готували подарунки для матусь.

Отримувати подарунки люблять всі, а особливо мами від своїх любих діток. А тут такий привід -  жіночий день 8 Березня.  Зроблений подарунок дитячими рученятами особливо дорогий мамі, адже він з частинкою дитячої душі.

Молодші дошкільнята виготовляли весняну квіточку з паперу (аплікація з використанням різного виду матеріалу: паперу, пластикової палички, ниток), а от діти старшої групи вирішили подарувати горщик, який заздалегідь оздобили, і висадили в нього колеус. Яскрава жива квіточка буде радувати маму, а діти  доглядатимуть  рослинку вдома разом з рідною матусею.

Дошкільнята  добре справились з роботою, працювали старанно з любовю, виявляли власний інтерес, адже це для любої матусі.