Формування математичних уявлень дошкільників

Дата: 09.02.2021 13:10

09.02.2021 вихователь старшої групи ЗДО №5 «Калинка» Ходаківська Людмила Анатоліївна  провела  заняття з математики яке  проходило  у ігровій,цікавій і захоплюючій формі.

Вихователь активно здійснювала індивідуально-диференційований підхід до математичної освіти дошкільнят.

Діти працювали  з індивідуальними навчальними картками і в робочому зошиті  «Цікава математика для дошкільнят» який відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти та програмі «Українське дошкілля». Фізкультхвилинка та рухлива гра «Відшукай геометричну фігуру» з логічним навантаженням математичного змісту, знімали психічну напругу у дітей.

Вихователь постійно підтримувала зв'язок нового матеріалу (вивчення цифри 8, склад числа 8, вимірювання мірною ложкою) з раніше вивченим дітьми, будуючи це на навчальних іграх, чергуючи різні за видом та складністю завдання.