Талановиті діти Сквирщини

Дата: 16.12.2020 12:15

Нещодавно у Сквирському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася виставка-презентація художніх робіт «Захоплення моєї душі» вихованки гуртка «Образотворче мистецтво» Сопіженко Вероніки.

Метою заходу є виявлення і підтримка талановитої молоді і обдарованих дітей.

Отож, знайомтеся – Сопіженко Вероніка …

З 2015 року займається в гуртку «Образотворче мистецтво» під керівництвом Оксана Дубініної.

Дівчинка з раннього дитинства захоплюється малюванням. Олівець, пензлик та фарби завжди присутні в її житті. За час навчання в гуртку  неодноразово була переможцем та призером районних та обласних етапів конкурсів «Право очима дитини», «Безпека дорожнього руху – це життя», «Об’єднаймося ж, брати мої!».

Влітку 2020 року у місті Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «GRANFEST Summer Time». Роботи Вероніки високо оцінили члени журі: вона зайняла І місце в номінації «Образотворче мистецтво».

Дівчинка не лише малює, а й займається різними видами творчості: ліплення з солоного тіста, в’язання гачком з резинок та ниток, вироби з фоамірану, паперокрафту, технікою ООАК (художньо-дизайнерське перевтілення ляльок) і т.д.

Зацікавившись корейською музичною групою ВТS, у Вероніки з’явилося бажання спробувати себе у малюванні портретів. Ця робота захопила її повністю.

Гуаш, акварель, пастель, кольорові та простий олівець допомагають Вероніці створювати свої роботи.

Бажаємо юній художниці нових ідей та захоплень, творчості, натхнення, успіхів та перемог!

Type the text here