ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Дата: 10.11.2017 11:56

День української писемності і мови в Рогізнянському НВК відзначили весело і активно.

О 12.30 учні 5-9 класів брали участь у написанні Всеукраїнського радіо диктанту «Наші пісні». Захід продовжили в ошатному  святково прибраному  актовому залі НВК . Ведучі свята Котлярчук Максим і Шеремет Ольга  згадали історичне минуле багатостраждальної  української мови . Піснею  «Україна» учениці 9 класу Урбанська Ольга та Лісова Іванна продовжили захід. Свій власний вірш про українську мову прочитала  для присутніх вчитель української мови і літератури Штундер Ю.І. Конкурс  знавців  рідного слова відбувся серед учнів 5-9 класів . Дві команди змагалися у таких випробуваннях :

1. Відгадай автора
  2. Фразеологізми
  3. Конкурс капітанів
  4. Гуморески
  5. Римування
  6. Криптограми

Учні початкової школи читали  вірші  про красу української мови . Завершальним акордом звучала пісня «Це моя  Україна»  у виконанні учениці 8 класу Мельник Анни.

С.Р. Ільченко вчитель Рогізнянського НВК