Тиждень толерантності

Дата: 16.11.2020 11:35

З 10 по 16 листопада у рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей у Кривошиїнському НВО проходив Тиждень толерантності.

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

Протягом  тижня  у школі відбулася виставка плакатів «Усмішка класу» та «Толерантність у нашому житті»

До Дня доброти учні основної та старшої школи приготували подарунки-побажання для учнів та учителів

На виховних годинах у кожному класі з’ясовували, що таке толерантність та кого називають толерантною людиною.

У школі працювали фотозони «Твори добро» та «Толерантність – це…», де учні разом з класними керівниками та працівниками школи мали змогу фотографуватися.

В Україні, як  багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.