Інформація про проведення заходів "16 днів проти насилля". у Сквирському академічному ліцеї №2 з 25.11-10.12.2020 року

Дата: 17.12.2020 11:35

Ліцеїсти взяли активну участь у Всеукраїнській акції  "16 днів проти насилля". У класних колективах пройшли години спілкування, заняття з елементами тренінгу, дискусії щодо попередження насильства серед дітей та учнівської молоді, конкурси малюнків, плакатів, перегляд відеороликів з подальшим обговоренням.

Шкільний практичний психолог, Морковіна Т.І.,та соціальний педагог, Краснощок Ю.О., керівники факультативів "Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе " Ніколаєнко Л.М., Морковіна Н.В., Морковіна Т.І., педагоги-організатори Гаврищук А. В., Дудка Л.М.ё та класні керівники 1-11 класів з дітьми провели такі заходи:

1.Інформаційний відеоролик " Поряд у потрібну мить" 7-А 7-Б 7-В

2.Заняття з елементами тренінгу "Що таке булінг". «Профілактика виникнення та подолання булінгу в учнівському колективі». 5-А 5-Б 5-В 6-Б 6-В 7-Б 7-В 11-А 11-Б.

3.Конкурс плакатів і дитячих малюнків "Я проти насильства, а ти? 6-Б 7-Б, 1-4 класи.

4..Заняття для учнів та учениць "Запобігання насильства над дітьми " 5-В 5-Б 6-Б 9-Б 8-Б 8-В.

5. Інформаційне занять "Попередження торгівлі людьми та експлуатації дітей" 9-Б.

6.Диспут-конкурс  "Ми за світ без насильства "9-Б

7.Заняття з елементами тренінгу "Попередження конфліктів у соціальних мережах " 8б 8в 9б

8.Інформаційне заняття  "Соціальна акція 16 днів проти насильства " 8б.

9.Оформлення виставки "Ми-за світ без насильства "