Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2020 11:12

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

В цьому навчальному 2020-21 році, учні Горобіївського НВК взяли під свою дитячу опіку мешканців територіального центру соціального обслуговування с.Горобіївка. Школярі будуть радувати стареньких своїми піснями, віршами, сувенірами, виготовленими власноруч.  В рамках карантинних обмежень перша зустріч відбулася на затишному подвір’ї центру.

Від усього серця бажаємо  миру, добра і щастя! Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Із святом Вас!!!